Navigace:  MobilChange™ - Dokumentace > Administrace a funkčnost MobilChange™ > Administrátorské nástroje > Popis MobilChange > Serverové části > SMS aplikace > Konkrétní aplikace > MX Archive Sweeper > Čištění archivu MobilChange >

Instalace a spuštění

Předchozí stránkaDomůDalší stránka

listPředpoklady

listPostup

listOvěření instalace

listParametry příkazové řádky


 

Předpoklady

Nainstalované UMS s MobilChange. Nakonfigurované připojení k databázi v registrech. Naplněné tabulky MX_ARCHIVE a MX_ARCHIVE_RECORDS libovolným počtem záznamů. V adresáři s aplikací (nebo na systémové PATH proměnné) musi být knihovny log4net.dll, UmsLib.dll a Interop.DSSERVMNGRLib.dll (COM pro komunikaci s UMS Task Managerem).

Postup

Na distribučním CD se soubor aplikace nachází ve složce ..\MobilChange\bin, po instalaci UMS je soubor ve složce C:\Program Files\DATASYS UMS\MobilChange\bin.

Aplikaci spouští soubor MXArchiveSweeper.exe. Soubor MXArchiveSweeper.exe.config obsahuje nastavení logování aplikace.

Ověření instalace

Spuštěním aplikace s parametrem příkazové řádky -test dojde k ověření připojení k databázi, načtení konfigurace z UMS_SETTINGS a pokusí se smazat jedna dávku (velikost dle konfigurace) z archívu. Transakce je však následně zahozena (rollbacknuta), takže ke skutečnému smazání nedojde a aplikace se následně ukončí.

Parametry příkazové řádky

test: Spustí aplikací v Test módu, kdy nejsou provedeny žádné změny v databázi a program skončí po simulaci první dávky (změna je rollbacknuta).

-test=nomanager: Spustí aplikací v Test módu a bez použití UMS Task Manageru. Nejsou provedeny žádné změny v databázi a program skončí po simulaci první dávky (změna je rollbacknuta). Program také v tomto módu nekomunikuje s UMS task managerem.