Navigace:  MobilChange™ - Dokumentace > Používání MobilChange™ > Pracovní postupy > Postupy pro uživatele Microsoft Outlook > Posílání a příjem SMS v prostředí Microsoft Outlook > Rozšiřující možnosti >

Otevření formuláře Možnosti odeslání MobilChange a FaxChange
Předchozí stránkaDomůDalší stránka

listV Outlooku do verze XP

listV Outlooku XP a 2003

listV Outlooku 2007

listV Outlooku 2010


 

V Outlooku do verze XP

Formulář Možnosti odeslání MobilChange a FaxChange je v Outlooku do verze XP součástí formuláře Možnosti odeslání pro tuto zprávu a zobrazí se povelem Vlastnosti v nabídce Soubor, stisknete-li tlačítko Možnosti odeslání (Send Options).

Příklad verze Outlook nižší verze XP

Příklad verze Outlook nižší verze XP

V Outlooku XP a 2003

V Outlooku XP a 2003 otevřete formulář Možnosti odeslání MobilChange a FaxChange povelem Možnosti odeslání MobilChange a FaxChange v nabídce Soubor v okně nové zprávy.

Příklad verze Outlook XP a 2003

Příklad verze Outlook XP a 2003

V Outlooku 2007

V Outlooku 2007 se formulář Možnosti odeslání MobilChange a FaxChange otevírá v okně nové zprávy v nabídce Doplňky kliknutím na doplněk Možnosti odeslání MobilChange a FaxChange.

Příklad verze Outlook 2007

Příklad verze Outlook 2007

V Outlooku 2010

V Outlooku 2010 při psaní nové zprávy jsou na záložce Doplňky dvě tlačítka Možnosti odeslání MobilChange a Možnosti odeslání FaxChange. Těmi lze otevřít příslušná dialogová okna pro nastavení způsobu odeslání zprávy pomocí MobilChange či FaxChange.

Příklad verze Outlook 2010

Příklad verze Outlook 2010